Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

1. KULLANIM KOŞULLARI

1.1. Bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE’de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1.2. Bu SİTE' de sunulan hizmetler : Mikro Lazer Elektrik Malzemeleri İmalat San. Ve Tic. Rami kışla cad. Paşmakçı San. Sit. No : 61 VD : RAMİ  VN : 36142760830 (bundan böyle kısaca "Mini Garden" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE’nin yasal sahibi Mini Garden olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Mini Garden'’e aittir.

1.3. İşbu kullanım koşullarını Mni Garden gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

1.4. SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Mini Garden tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

1.5. Mini Garden bu SİTE’de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.